Pepa Štross a Radim Uzel - O SEXU PŘEVÁŽNĚ NEVÁŽNĚ

 

 

Nový, velice úspěšný a divácky velmi vděčný pořad s doktorem Radimem Uzlem. Poutavé, rozhodně poučné ale také nesmírně humorné vyprávění známého sexuologa Radima Uzla je protkáno písničkami a básněmi Villona, Preverta a Kainara v podání Pepi Štrosse. Jde o minimálně dvě hodiny vkusné zábavy, humoru, ale i ponaučení na ještě donedávna tabuizované téma.

Doktor Radim Uzel je lékař sexuolog a ředitel Společnosti pro plánování rodiny a sexuální výchovu. Je členem výboru Sexuologické společnosti České lékařské společnosti J.E.Purkyně, členem zahraničních odborných společností: European Association of Contraception (EAC) a International Society of Abortion Doctors (ISAD). Společnost pro plánování rodiny a sexuální výchovu, jejímž je ředitelem, je členem International Planned Parenthood Federation (IPPF). Je externím učitelem II. lékařské fakulty Univerzity Karlovy.

Publikoval mnoho populárních článků v tisku, rozhovorů, je autorem publicistických relací v rozhlase a v televizi. Za rozhlasový pořad Červené uši obdržel cenu v mezinárodní soutěži vyhlášené Populačním institutem ve Washingtonu. Každoročně se zúčastňuje desítek přednášek a besed v oblasti sexuální výchovy. Zábavný večer s Pepou Štrossem je trochu jinou přednáškou, po které si domů odnesete nejen poučení, ale i mírně pohmožděnou bránici od smíchu. Pořad je vhodný nejen pro klubové prostory, ale i pro větší sály. Nutná je aparatura, jejíž sestavu najdete níže v technických podmínkách. Může to být aparatura pořadatele, nebo si Pepa může přivézt vlastního zvukaře (doporučeno).

 

Technické podmínky pro koncerty:

2x mikrofon, 1x „jack“ přípojka na kytaru zn. Furch a tři židle a stůl, šatna. Přístup min 1 hod. předem.

Technické podmínky pro vystoupení s vlastním zvukařem:

1x zásuvka 220 V (jištění 10A), stůl a 1 židle pro zvukaře, 3 židle pro umělce a stůl. Přístup min 2 hod. předem.

Volné termíny a dohody o vystoupení ZDE nebo tel. 602 181 310, 705 230 044

Ostatní organizační záležitosti ZDE nebo tel. 602 181 310, 705 230 044

Cenové záležitosti ZDE nebo tel. 602 181 310, 705 230 044

foto ke stažení

STÁHNOUT ve větším rozlišení

ZPĚT  |  DISKOGRAFIE  |  MAILKONTAKT  |